Naujienos

Šv. Jokūbo kelio žymėjimo darbai pasiekė Kauno miestą

Gegužės mėnesio pradžioje Šv. Jokūbo kelio žymėjimo darbai pasiekė ir Kauno miestą, nuo šiol Kaune galima pamatyti ne tik bronzines Šv. Jokūbo kelio kriaukles netoli Istorinės LR Prezidentūros, prie Žaliakalnio funikulieriaus, M. Daukšos gatvės bei šalia Perkūno namo. Dabar Kauno mieste galima pastebėti ir mėlynus lipdukus, kurių viduryje geltona kriauklė - šie lipdukai yra orientaciniai ir skirti pažymėti Šv. Jokūbo kelio atkarpų maršrutus. Šiuo metu baigiama žymėti Šv.

STARTUOJA TRADICINĖ ŠVENTO JOKŪBO KELIO JAUNŲJŲ AMBASADORIŲ ESTAFETĖ

Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui
Europos kultūros paveldo metams 2018
2018 m. gegužės 5 – birželio 15 dienomis
Šiuo pranešimu skelbiame apie naują jaunimo akciją ir visus jaunus žmones – vyresniųjų klasių mokinius ir gimnazistus, kolegijų ir universitetų studentus, dirbantį ir nedirbantį jaunimą iki 30 metų amžiaus – kviečiame jungtis į estafetę ir tapti Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje ambasadoriais.

7 dienų žygis Šv. Jokūbo kelio atkarpa Kaunas-Lazdijai

Vieno iš Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje – „Camino Lituano“ etapo
Kaunas-Lazdijai atidarymo proga, kviečiame visus į 7 dienų pažintinį žygį
Kaunas – Lazdijai. Eisime, bendrausime, geriau pažinsime savo šalį, jos
gamtą ir čia gyvenančius nuostabius žmones. Tuo pačiu pažymėsime Lietuvos
atkūrimo 100-metį bei Šv. Jokūbo kelių Lietuvoje prisijungimą prie
Europinio piligriminių kelių, vedančių į Santiago de Compostela, tinklo.

Švento Jokūbo kelio savivaldybių asociacija toliau plečiasi

Dar trys Lietuvos savivaldybės priėmė sprendimą jungtis į Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociaciją. 2018 m. Birštono, Kauno bei Trakų rajonų savivaldybės tarybos priėmė teigiamus sprendimus jungtis į Šv. Jokūbo kelio savivaldybių asociaciją. Jos tapo 20-ta, 21-ąja ir 22-ąja šios 2016 m. gegužės 31 d. įsteigtos asociacijos narėmis.

Kaunas pasipuošė įstabiomis Šv.Jokūbo kelio kriauklėmis

Pagaliau antrasis Lietuvos miestas pasipuošė visoje Vakarų Europoje įprastais ženklais - bronzinėmis Šv. Jokūbo kelio kriauklėmis, kurios nurodo piligrimams kelią link Šv.Jokūbo katedros Ispanijoje. Pasak visą Didįjį Šeštadienį plušusių Arūno ir Valdo, miestelėnai ir svečiai atpažįsta šiuos ženklus: daugelis buvo nustebę pamatę juos ant šaligatvių. Ne mažiau nustebtų ir Vaižgantas iš kurio memorialinio buto-muziejaus darbininkai "skolinosi" elektrą ženklo tvirtinimui prie žymiojo Perkūno namo Senamiestyje.

Pages

Education - This is a contributing Drupal Theme
Design by WeebPal.